KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177085
nr 1417 7085
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Oljemålning, Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Vinterlandskap. Signerad, daterad 98. Olja på duk, 33x47 cm, yttermått inklusive ram: 36x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:31:41
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage